№ 142 від 15 травня 2020 року "Про проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення"

15  травня  2020  року                                                                                         № 142

Про проведення аудиту

використання земель сільськогосподарського  призначення

Відповідно до статей 2, 6, 13, 16, 28, 31 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 17 Земельного кодексу України, законів України «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель»,  «Про землеустрій» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 травня 2020 року №266 «Про проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення» з метою ефективного використання земель сільськогосподарського призначення та забезпечення наповнення місцевих бюджетів:

1. Утворити районну робочу групу для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення (далі - робоча група), згідно з додатком.

2. Робочій групі до 24 липня 2020 року:

1) на основі даних Державного земельного кадастру та Державного реєстру земель (архіву землевпорядної документації, книги записів реєстрації державних актів на право власності на землю, на право постійного користування землею, договорів оренди землі) даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, картографічних матеріалів, а також, за потреби, огляду земельних ділянок сільськогосподарського призначення на місцевості забезпечити проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення в розрізі власників та землекористувачів;

2) внести результати аудиту згідно розроблених форм відомостей у розрізі територій сільських, селищних, міської  рад, об’єднаних територіальних громад  району з відображення земель, що не використовуються або використовуються без правовстановлюючих документів.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міському  головам :

1) забезпечити посвідчення права на землі сільськогосподарського призначення, які передані з державної власності у комунальну;

2) активізувати роботу щодо оформлення використання невитребуваних (нерозділених) земельних частокм (паїв), земельних ділянок під польовими дорогами, неуспадкованих земельних ділянок, проведення аукціонів з реалізації права оренди земельних ділянок.

4.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова  адміністрації                                                                 Олександр КОХАН