№ 174 від 22 червня 2020 року "Про попередню оплату"

22 червня 2020 року                                                                             № 174

Про попередню оплату

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 року №1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, послуг і робіт, що закуповуються за бюджетні кошти», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року №174 «Про попередню оплату»:

1. Установам, організаціям, які отримують кошти з державного та  місцевого бюджету, для яких головним розпорядником коштів, згідно мережі являється Сарненська районна державна адміністрація дозволити у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можливість передбачати попередню оплату згідно з вищевказаною постановою Кабінету Міністрів України.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 грудня 2019 року № 382 «Про попередню оплату».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                    Олександр КОХАН