№ 175 від 24 червня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації"

голови районної державної адміністрації

24 червня 2020 року                                                                                       № 175

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за  активну участь по захисту конституційних прав громадян та з нагоди Дня Конституції України:

ДОЛІДА
Леоніда Володимировича
- Ремчицького сільського голову

УСИКА
Івана Степановича
- ветерана праці, жителя м.Сарни

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН