№ 189 від 07 липня 2020 року "Про організацію проведення розслідування нещасного випадку "

07   липня  2020 року

Про  організацію проведення розслідування нещасного випадку

Відповідно до статей 6, 16, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пунктів  7, 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 року № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру» та у зв’язку зі звернення громадянина Сергійчука Олександра Миколайовича щодо розслідування нещасного випадку:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації утворити комісію  для  розслідування нещасного випадку.

2. Комісії з розслідування нещасного випадку  провести розслідування нещасного випадку, що трапився з фізичною особою-підприємцем  Сергійчуком О.М., керуючись Порядком розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 року № 270.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                         Людмила МАРИНІНА