№ 196 від 23 липня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 01 лютого 2019 року № 45 «Про районну координаційну раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, "

23  липня 2020 року                                                                                     № 196

Про    внесення     змін     до    розпорядження

голови   райдержадміністрації  від  01 лютого

2019 року № 45 «Про районну координаційну
раду    з   питань   сім’ї,  ґендерної   рівності,

демографічного     розвитку,   запобігання   та

протидії домашньому насильству, насильству
за ознакою статі та торгівлі людьми»

Керуючись ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  у зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації, з метою забезпечення міжгалузевої узгодженої співпраці щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми:

1. Внести  зміни  до  п.1 розпорядження  голови  райдержадміністрації  від  01 лютого 2019 року № 45 «Про районну координаційну раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми», а саме:

затвердити склад районної координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми (далі – координаційна рада) у новій редакції, що додається.

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова  адміністрації                                                                      Олександр КОХАН