№ 197 від 24 липня 2020 року "Про затвердження протоколу від 21.07.2020 № 1 районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

24   липня 2020 року                                                                                   № 197

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження  Порядку та умов надання у  2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (далі - Порядок), з метою забезпечення реалізації права дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на житло, враховуючи рішення районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом   дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1. Затвердити протокол від 21 липня 2020 року № 1 районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для надання пропозицій щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

2. Визначити пропонованим напрямом спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення 106 особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку осіб.

3. Врахувати, що відповідно до вимог чинного законодавства потреба в коштах на виплату грошової компенсації, обрахованої відповідно до формули, встановленої Порядком та умовами використання коштів, становить 360778 грн. на одну особу,  а для 106 дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку в Сарненському районі загальна сума пропозицій становить 41824208 грн.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Л.Мацигон.

Голова   адміністрації                                                          Олександр КОХАН