№ 222 від 17 серпня 2020 року "Про організацію особистого прийому громадян у Сарненській райдержадміністрації"

17 серпня 2020 року

Про організацію особистого прийому
громадян у Сарненській райдержадміністрації

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про звернення громадян», на виконання пункту 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 13 вересня 2018 року № 621 «Про організацію особистого прийому громадян в облдержадміністрації» зі змінами та у зв’язку із кадровими змінами у райдержадміністрації:

1.        Затвердити:

1.1. Графік особистого прийому громадян у Сарненській районній державній адміністрації згідно з додатком 1.

1.2. Графік особистого виїзного прийому громадян посадовими особами Сарненської районної  державної адміністрації згідно з додатком 2.

1.3. Порядок проведення особистого прийому громадян у Сарненській  районній  державній адміністрації, що додається.

1.4. Порядок проведення особистого виїзного  прийому громадян посадовими особами Сарненської районної  державної адміністрації, що додається.

2.   Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації 06 травня 2014  року  № 124  «Про організацію особистого прийому громадян в райдержадміністрації».

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН