№ 223 від 17 серпня 2020 року "Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Сарненській районній державній адміністрації"

17 серпня 2020 року

з питань розгляду звернень громадян

при Сарненській районній

державній адміністрації

Відповідно до статей 2, 6, 25, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від                  07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 травня 2010 року № 201 «Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при облдержадміністрації» зі змінами, з метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та у зв’язку із кадровими змінами у райдержадміністрації:

1.        Затвердити:

1.1. склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Сарненській районній державній адміністрації (далі – комісія) згідно з додатком 1;

1.2.  положення про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при Сарненській районній державній адміністрації згідно з додатком 2.

2.   Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації 01 червня 2010 року № 261  «Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації».

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН