про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення
аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 4 березня 2011 року на офіційному сайті Сарненської районної державної адміністрації оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення Степанської селищної ради «Про Правила благоустрою та додержання тиші в громадських місцях території населених пунктів Степанської селищної ради, за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність» та аналіз його регуляторного впливу.
Метою даного проекту рішення є: є створення умов захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності як людини так і суб’єктів господарювання середовища, захисту довкілля, покращання санітарного стану та мікроклімату, зниження рівня шуму, належне утримання та раціональне використання території населених пунктів, охорону об’єктів благоустрою , виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», вдосконалення нормативної бази, впровадження державної регуляторної політики у сфері благоустрою, врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.
Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно
(крім святкових, вихідних днів) у розробника: Степанська селищна рада, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.
Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі
протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою:
34560, Рівненська область, Сарненський район, смт Степань, майдан Незалежності, 1, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.