про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення
Степанської селищної ради «Про затвердження орендної плати за землю у 2011 році» та аналізу його регуляторного впливу
    Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 4 березня 2011 року на офіційному сайті Сарненської районної державної адміністрації оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення Степанської селищної ради «Про затвердження орендної плати за землю у 2011 році» та аналіз його регуляторного впливу.
Метою даного проекту рішення є: регулювання і вдосконалення земельних відносин у сфері оподаткування та оренди землі на основі встановлення економічно обґрунтованих ставок податку та орендної плати, покращення порядку її справляння. Забезпечити збільшення надходжень до мселищного бюджету орендної плати за землі не сільськогосподарського та сільськогосподарського призначення в межах розмірів, передбачених ст. 21 Закону України „Про оренду землі”.
  і змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно
(крім святкових, вихідних днів) у розробника: Степанська селищна рада, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.
Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою:
34560, Рівненська область, Сарненський район, смт Степань, майдан Незалежності, 1, виконавчий комітет, тел. 4-12-00.