№ 236 від 31 серпня 2020 року "Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району на 2020-2021 навчальний рік"

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

31 серпня 2020 року                                                                                       № 236

Про заходи щодо покращення
допризовної підготовки юнаків
в навчальних закладах району
на 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до статтей 8, 9 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 “Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей”, з метою покращення допризовної підготовки юнаків, військово-патріотичного виховання молоді, здобуття професійно – технічних навичок в загальноосвітніх навчальних закладах району:

1. Затвердити заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків у      навчальних закладах району на 2020-2021 навчальний рік згідно з додатком 1.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації, виконкомам Степанської, Клесівської селищних та Вирівської, Кричильської, Немовицької сільських рад спільно з   Сарненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки :

2.1                 забезпечити максимальне охоплення молоді допризовною підготовкою, належну якість її проведення, високий рівень військово-патріотичного виховання;

2.2 організувати і провести упродовж 2020-2021 навчального року      комплексні перевірки стану допризовної підготовки юнаків в навчальних закладах району згідно з додатком 2;

2

2.3 після закінчення навчання за програмою допризовної підготовки юнаків провести військово-спортивні свята, спартакіади допризовної молоді.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Мариніну Л.В.

Голова адміністрації                                                               Олександр КОХАН