№ 264 від 17 вересня 2020 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

17 вересня 2020 року                                                                                      № 264

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1.  Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі Сарненщини, високий професіоналізм та з нагоди Дня фармацевтичного працівника:

АНТОНЧИК
Любов Андріївну

- фармацевта аптеки № 9 смт Клесів публічного акціонерного товариства «Сарнифармація»

КРАСЬКО

Оксану Микитівну

- фармацевта аптеки № 16 товариства з додатковою відповідальністю «Рівнефармація»

КУЛІНКУ
Надію Іванівну

- завідувача аптеки № 107 с. Корост публічного акціонерного товариства «Сарнифармація»

ЛОХВИЧ
Олену Василівну

- завідувача аптечним пунктом № 1 аптеки                № 16 товариства з додатковою відповідальністю «Рівнефармація»

ТИМОЩУК

Світлану Миколаївну

- завідувача аптеки № 9 смт Клесів публічного акціонерного товариства «Сарнифармація»

ХРАЩЕВСЬКУ

Галину Василівну

- завідувача аптеки № 8 с. Ясногірка публічного акціонерного товариства «Сарнифармація»

2. Рекомендувати керівництву трудового колективу, який порушив клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН