№ 265 від 17 вересня 2020 року "Про відмову в проходженні альтернативної (невійськової) служби"

17 вересня 2020  року                                                                   № 265

Про відмову в проходженні

альтернативної (невійськової) служби

На підставі ст. 11 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», п. 14 Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 року № 2066,  розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2015 року № 151, наказу управління праці та соціального захисту населення  районної  державної  адміністрації  від 28  жовтня 2015  року № 28,  рішення робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби та зважаючи на несвоєчасне подання заяв  про направлення на альтернативну (невійськову) службу, відмовити в направлені на альтернативну (невійськову) службу:       Давидюку Івану Володимировичу, 03.11.1998 р.н., жителю  с. В.Вербче,   вул. Вишнева, 19, призовнику Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, члену релігійної організації  Церкви Християн Віри Євангельської, Мельнику Василю Вікторовичу, 08.02.1999 р.н., жителю с. В.Вербче, вул. Бережного, 22, призовнику Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, члену релігійної організації Церкви Християн Віри Євангельської.

1. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  упродовж п’яти календарних днів рішення про продовження періоду визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби видати  заявникам та надіслати Сарненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН