№ 266 від 17 вересня 2020 року "Про продовження періоду визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби"

17 вересня 2020  року                                                                  № 266

Про продовження періоду
визначення місця проходження
альтернативної (невійськової)
служби

Керуючись статтею 6 та пунктом 4 статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 11, 12 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», відповідно до пункту 18 Положення  «Про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами), період визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби продовжений,  як  виняток, за рішенням робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби (протокол № 3 від 17.08.2020):     Кузьміну Миколі  Валерійовичу, 1999   р.н.;  Яремі  Андрію  Вікторовичу,   2001 р.н.;  Фельцану Олегу Михайловичу, 2000 р.н.; Хіноцькому Антону Івановичу, 2001 р.н.

1. Управлінню соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації упродовж п’яти календарних днів рішення про продовження періоду визначення місця проходження альтернативної (невійськової) служби видати заявникам та надіслати Сарненському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.

2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН