№ 295 від 05 жовтня 2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 березня 2020 року № 99"

05 жовтня  2020 року
№ 295

Про внесення змін до розпорядження головирайдержадміністраціївід 25 березня 2020 року  № 99

Відповідно до статей  2, 6, 28, 39, 41, 44  Закону України  «Про  місцеві  державні адміністрації» та у зв’язку з тимчасовою відсутністю першого заступника голови райдержадміністрації – Людмили МАРИНІНОЇ :

1.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 березня 2020 року № 99 «Про функціонування Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в режимі надзвичайної ситуації»,  виклавши   пункт 2 розпорядження у такій редакції:

«2.  Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  у зв’язку з епідемічною ситуацією на території Сарненського району спричиненою коронавірусом (далі – керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації) начальника відділу цивільного захисту та інформаційного забезпечення райдержадміністрації Олену СВАРИЦЕВИЧ, на період відсутності першого заступника голови райдержадміністрації».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН