№ 314 від 23 жовтня 2020 року "Про внесення змін до Районної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2019-2023 роки"

23 жовтня 2020 року                                                                                №  314

Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з метою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, осіб з інвалідністю внаслідок війни та ветеранів війни – добровольців із числа жителів Сарненського району, які брали участь в антитерористичній операції захищаючи незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізувалися з цією метою, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших створених відповідно до законів України військових формувань і правоохоронних органів, керуючись статтями 6, 22, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити зміни до Районної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2019-2023 роки, схваленої  розпорядженням  голови  районної  державної  адміністрації  від     23 січня 2019 року № 21,та затвердженої рішенням  Сарненської районної ради від 15 лютого 2019 року № 808, а саме: додаток до Програми викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2.  Подати зміни на затвердження Сарненській районній раді в установленому законодавством порядку.

3. Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН