- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Прем’єр-міністр озвучив програми підтримки людей та бізнесу в разі запровадження жорстких карантинних обмежень
Добавлено Оргвідділ Чт, 03/12/2020 - 12:12
Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.
На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Кабінету Міністрів України 2 грудня.
Зокрема, очільник Уряду зазначив, що для підтримки людей, які можуть втратити доходи в разі посиленого карантину, передбачається надання одноразової допомоги в розмірі 8 тис. грн.
«Дія програми поширюється як на ФОПів, так і на громадян, які працюють як наймані працівники. За розрахунками Мінекономіки на таку допомогу зможуть розраховувати 1,2 млн українських громадян», — повідомив Прем’єр-міністр.
Також, за словами Дениса Шмигаля, буде передбачена програма для збереження робочих місць: підприємцям, що скорочують час працівників під час вимушеного карантину пропонується надавати до 8 тис. грн на кожного такого працівника.
«Ще один інструмент підтримки — це одноразова компенсація по ЄСВ за найманих працівників. За розрахунками Мінекономіки на таку допомогу зможуть розраховувати 120 тис. осіб. Серед інших програм: погашення податкового боргу для громадян, які мають борг до 3 тис. грн, та звільнення ФОПів першої групи від сплати єдиного податку та ЄСВ», — зазначив Глава Уряду.
Денис Шмигаль відзначив, що інструменти підтримки зможуть бути застосовані в разі введення жорстких карантинних обмежень. За його словами, Президент України Володимир Зеленський вже подав відповідні ініціативи до Верховної Ради.
Як підкреслив Прем’єр-міністр, Уряд паралельно розробляє інші програми, частина з яких вже працює. Зокрема, матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років, та подальше забезпечення програм, що передбачають допомогу по тимчасовій непрацездатності.
«Уряд ухвалив рішення, які дозволять забезпечити компенсацію втрат працівникам у разі захворювання або самоізоляції. Програма в тому числі спрямована на те, щоб уникнути практики, коли працівник замовчує про контакт із хворим, аби не втратити робочі години та заробіток», — зауважив Денис Шмигаль.
Крім того, за словами Прем’єр-міністра, ведеться робота щодо спрощення доступного фінансового ресурсу: окрім запланованого розширення програми «5-7-9», Уряд запустить додатковий інструмент портфельних гарантій. «Це програма на 5 млрд грн, коли держава гарантуватиме 80% тіла кредиту перед банком», — наголосив Денис Шмигаль.
»
- Запис користувача: Оргвідділ
- Login to post comments