№ 32 від 04 лютого 2021 року "Про затвердження протоколу засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 04 лютого 2021 року № 13"

04  лютого 2021 року                                                                                    № 32

Про затвердження протоколу

засідання районної комісії з питань

формування пропозицій стосовно

забезпечення житлом дітей - сиріт,

дітей, позбавлених батьківського
піклування, осіб з їх числа
від 04 лютого 2021 року № 13

Відповідно до статті 25 Закону України «Про охорону дитинства»,              статті 11 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», статей 2, 23, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 (із змінами) «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», з метою сприяння вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1.         Затвердити протокол засідання районної комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від                                            04 лютого 2021 року № 13.

2.         Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН