№ 39 від 10 лютого 2021 року "Про план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2021 рік"

10 лютого  2021 року

№ 39

Про  план основних заходів цивільного захисту                 Сарненського району на 2021 рік

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 січня 2021 року № 36 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2021 рік» та з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області до дій за призначенням в мирний час та в умовах особливого періоду, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1. Затвердити  план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2021 рік (далі – План заходів) згідно з додатком.

2. Виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, спеціалізованих служб цивільного захисту району:

2.1 забезпечити виконання Плану заходів, затвердженого цим розпорядженням;

2.2  інформувати відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації   про стан виконання Плану заходів  у першому півріччі – до 15 червня 2021 року, за рік – до 15 січня 2022 року.

3. Відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації подавати  управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 січня 2021 року № 36 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2021 рік» у першому півріччі – до 25 червня 2021 року, за рік – до 25 січня 2022 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 08 січня 2020 року № 8   «Про план основних заходів Сарненського району на 2020 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН