№ 41 від 10 лютого 2021 року "Про Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2021 рік"

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 лютого 2021 року                                                              № 41

Відповідно до статей 2, 16, 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пункту 2 статті 85 Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити Програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2021 рік                           (далі – Програма), згідно додатку.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                           Олександр КОХАН