№ 51 від 12 лютого 2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2021 року №15 «Про проведення інвентаризації»"

12  лютого 2021 року                                                                               № 51

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації
від 21 січня 2021 року №15
«Про проведення інвентаризації»

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2021 року №15 «Про проведення інвентаризації», а саме :

1. Преамбулу розпорядження викласти у новій редакції: «Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», п. 7 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року №879, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за №1365/26142, з метою забезпечення повного збереження матеріальних цінностей, достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності у Сарненській районній державній адміністрації».

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН