№ 50 від 12 лютого 2021 року "Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії Дубровицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)"

12  лютого 2021 року                                                                                   № 50

Відповідно до статей 43, 118, 119 Конституції України, статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 110, 111 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, пункту 7 Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1321 та взявши до уваги клопотання голови ліквідаційної комісії Дубровицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 05.02.2020 №2:

Внести наступні зміни до складу ліквідаційної комісії Дубровицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (код ЄДРПОУ 25323425), утвореної розпорядженням голови Дубровицької районної державної адміністрації від 03.11.2020 №260 «Про припинення юридичної особи Дубровицький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»:

1. Вивести зі складу комісії, члена комісії - МИСЬКО Людмилу Дем’янівну, головного бухгалтера Дубровицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (реєстраційний номер облікової картки платника податків).

2. Ввести до складу комісії, як члена комісії – МИСЬКО Людмилу Дем’янівну, бухгалтера комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Дубровицької міської ради (реєстраційний номер облікової картки платника податків) за її згодою.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН