№ 37 від 09 лютого 2021 року "Про визначення уповноваженої особи, на яку покладаються обов’язки із зберігання реєстраційних справ Сарненської районної державної адміністрації"

09 лютого 2021 року                                                                                       № 37

Про визначення уповноваженої особи,
на яку покладаються обов’язки із
зберігання реєстраційних справ
Сарненської районної державної
адміністрації

Відповідно до статей 43, 118, 119 Конституції України, статті 89 Закону України «Про державну службу», статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», наказу Міністерства юстиції від 18.11.2016 №3267/5 «Про затвердження Порядку формування та зберігання реєстраційних справ», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за №1499/29629, враховуючи зміни в структурі Сарненської районної державної адміністрації, внесені розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 29 січня 2021 року № 24-к «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації               від 06 січня 2021 року № 5-к»:

1. Визначити КАЛЮХОВУ Інну Віталіївну, начальника відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації, за її згодою, уповноваженою особою за зберігання реєстраційних справ з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстраційних справ з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які знаходяться на зберіганні у Сарненській районній державній адміністрації, до моменту передачі даних реєстраційних справ згідно порядку, визначеного законодавством (далі – уповноважена особа).

2. Начальнику відділу з питань державної реєстрації Сарненської районної державної адміністрації Мельник Н.М. передати актом приймання-передавання уповноваженій особі реєстраційні справи з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстраційні справи з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН