№ 36 від 08 лютого 2021 року "Про Програму виконання повноважень місцевими органами виконавчої влади, щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Сарненському районі на 2021 рік"

08  лютого 2021 року                                                                             № 36

Про Програму виконання

повноважень місцевими органами  виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Сарненському районі на 2021 рік

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України від 17 листопада 2020 року №1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організацій та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», постанови Верховної Ради України          від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», постанови Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 року №1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються»  з метою впорядкування окремих питань, що стосується райдержадміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами, організаціями та громадянами району у реалізації державної регіональної політики у процесах управління соціально-економічним розвитком регіону та забезпечення запровадження реформ у різних сферах діяльності:

1. Схвалити Програму виконання повноважень місцевими органами  виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ у Сарненському  районі на 2021 рік (далі - Програма), що додається.

2. Подати Програму районній раді на затвердження в установленому законодавством порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при внесенні змін до районного бюджету передбачити кошти для реалізації заходів Програми на відповідний рік в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                            Олександр КОХАН