№ 65 від 17 лютого 2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 15 січня 2021 року №7 «Про надання права першого та другого підпису на фінансових документах»"

17 лютого 2021 року                                                                                     № 65

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 15 січня 2021 року №7 «Про надання

права першого та другого підпису на

фінансових документах»

Відповідно до статей 6,7-1, 28, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України  16 грудня   2020 року №1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються»,  Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518, розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 10 лютого 2021 року № 75 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 січня 2021 року № 8» та у зв’язку з кадровими змінами у Дубровицькій районній державній адміністрації:

1. Пункт 2 розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 15 січня 2021 року № 7 викласти у новій редакції:

«2.Надати право другого підпису спеціалісту відділу фінансово- господарського забезпечення апарату  Дубровицької районної державної адміністрації – Пляшко Тетяні Анатоліївні.».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Олександр КОХАН