№ 77 від 22 лютого 2021 року "Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації"

22 лютого 2021року                                                                                 № 77

Про затвердження Регламенту
Сарненської районної
державної адміністрації

Відповідно до статті 45 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року № 2263 «Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації» (із змінами):

1. Затвердити Регламент Сарненської районної державної адміністрації, що додається

2. Першому заступнику, заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечити виконання положень Регламенту Сарненської районної державної адміністрації.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації» та від 24 липня 2019 року № 235 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                             Олександр КОХАН