№ 76 від 22 лютого 2021 року "Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації"

22 лютого 2021 року                                                                                № 76

Про внесення змін до складу

спостережної комісії

райдержадміністрації

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулись в райдержадміністрації,        з метою виконання завдань, покладених на спостережні комісії згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами), керуючись статтями 2, 6, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації              від 18.04.2017 №141 «Про спостережну комісію райдержадміністрації», а саме затвердити склад спостережної комісії Сарненської районної державної адміністрації в редакції згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 19.01.2018 № 12 «Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації», від 11.01.2019 № 7 «Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації», від 31.07.2020       № 207 «Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації».

3. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити оприлюднення змісту цього розпорядження на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН

голови райдержадміністрації

22.02.2021 № 76

спостережної комісії
Сарненської районної державної адміністрації

МАРИНІНА Людмила
Василівна                             - перший заступник голови райдержадміністрації,
                                              голова комісії;
НАБУХОТНИЙ
Роман Герасимович            - головний спеціаліст відділу з питань запобігання

та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними

органами райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії
ГОЛОВЕЙ

Олена Володимирівна - завідувач відділення соціальної роботи комунального

закладу «Центр надання соціальних послуг»

Сарненської міської ради (за згодою)»;

КРАСНОМОВЕЦЬ
Катерина
Олександрівна                - менеджер (управитель) з реклами приватного

підприємства «Редакція газети «Сарненські новини»,

член громадської організації «Любов у тебе в серці»

(за згодою);

ХОМИЧ

Володимир Пилипович   - менеджер корпорації «Братерство без кордонів

Україна» ( за згодою).

Примітка: За відсутності секретаря комісії з поважних причин (відпустка, тимчасова втрата працездатності, відрядження чи ін.), обов'язки секретаря комісії виконує провідний спеціаліст відділу з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                         Тамара ПУПКО