№ 79 від 22 лютого 2021 року "Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації"

22 лютого 2021року                                                                                                 №79

Про право підпису фінансових,
платіжних, розрахункових та
інших розпорядчих документів

районної державної адміністрації

Керуючись частиною 1 статті 1 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» пункту 6.2 розділу VI із змінами Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року №758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за №1206/21518:

1.       Право першого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:

-   Кохану Олександру Сергійовичу, голові районної державної адміністрації;

- Мариніній Людмилі Василівні, першому заступнику голови районної державної адміністрації.

2. Право другого підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів належить:

- Присяжній Зої Миколаївні, начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації - головному бухгалтеру;

- Волосячик Ользі Адамівні, головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

3. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 28 грудня 2019 року №424 «Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів

2

районної державної адміністрації» та від 06 лютого 2020 року №21 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2019

№ 424 «Про право підпису фінансових, платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документів районної державної адміністрації».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                        Олександр КОХАН