№ 80 від 22 лютого 2021 року "Про затвердження Положення про відділ з питань правової роботи апарату Сарненської районної державної адміністрації"

22  лютого  2021  року                                                                                      № 80

Відповідно до статті 119 Конституції України,  статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року №1040 (зі змінами), на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 січня  2021 року № 6-к «Про впорядкування структури апарату Сарненської районної державної адміністрації»:

1.     Затвердити Положення про відділ з питань правової роботи апарату

Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2.     Визнати  таким,  що   втратило   чинність   розпорядження   голови

Сарненської районної державної адміністрації від 05 травня  2020 року № 132 «Про затвердження Положення про відділ правової роботи, звернень громадян, запобігання та виявлення корупції  апарату райдержадміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН