№ 97 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Сарненського району до дій у надзвичайних ситуаціях"

25  лютого  2021 року

Про затвердження Організаційно-методичних

вказівок з підготовки  населення Сарненського району до дій у надзвичайних ситуаціях

Відповідно до статті 39 Кодексу цивільного захисту України, Законів України  «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» (зі змінами), від 23 жовтня 2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» (зі змінами), наказу Міністерства внутрішніх справ України від 16 жовтня 2018 року № 835 «Про затвердження Типового положення про територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2018 року за № 1256/32708, наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 21 грудня 2019 року № 738 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2020 – 2021 роки», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16 лютого 2021 року № 107 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Рівненської області до дій у надзвичайних ситуаціях»  та з метою забезпечення організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях:

1.            Затвердити Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення Сарненського району до дій у надзвичайних ситуаціях (далі – Організаційно-методичні вказівки), що додаються.

2.                     Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим комітетам рад територіальних громад, Сарненським територіальним курсам ЦЗ та БЖД ІІІ категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області, підприємствам, установам та організаціям керуватися цими Організаційно-методичними вказівками.

3.                      Відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації:

3.1.               інформацію про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16 лютого 2021 року № 107 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Рівненської області до дій у надзвичайних ситуаціях»  надавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації до 01 березня 2021 року;

3.2.              забезпечити контроль за виконанням Організаційно-методичних вказівок.

4.            Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 10 жовтня 2016 року № 366 «Про Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення Сарненського району до дій у надзвичайних ситуаціях».

5.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                         Олександр КОХАН