№ 98 від 25 лютого 2021 року "Про затвердження Положення про сектор мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації"

25 лютого 2021 року                                                                             № 98

Про затвердження Положення

про сектор мобілізаційної роботи

апарату районної державної адміністрації

Відповідно до статей 27, 44 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 5 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 року   № 587 “Про затвердження Типового положення про мобілізаційний підрозділ органу державної влади, іншого державного органу”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року № 77 “Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації” розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 січня 2021 року         № 6-к “Про впорядкування структури апарату Сарненської районної державної адміністрації”:

1. Затвердити Положення про сектор мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 вересня 2018 року № 378 “Про затвердження Положення про сектор оборонної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації в частині оборонної роботи”.

3.     Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН