- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Дія City створює найкращі у світі умови для розвитку продуктових IT-компаній
Добавлено Оргвідділ Вт, 06/04/2021 - 14:13
Податки для ІТ-бізнесу в 5 разів нижчі, захист від неправомірних дій правоохоронних та перевіряючих органів, можливості залучення інвестицій, — такі переваги отримають ІТ-компанії від Дія City.
Дія City — це перш за все абсолютно прозорий правовий режим, який відкриває нові можливості для розвитку продуктових компаній та стартапів в Україні. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на онлайн-презентації проекту Дія Сіty.
«Українські айтішники — одні з найкращих у світі. Більша частина з них працюють в аутсорсингових компаніях. Я хочу, щоб українці створювали круті продуктові компанії у нашій країні. Я вірю, що завдяки Дія Сіty Україна стане найпотужнішим IT-хабом у світі», — наголосив Михайло Федоров.
Серед основних переваг Дія City:
- Безпека ведення бізнесу: без корупційних схем
- Можливості для венчурного інвестування
- Віртуальна бізнес-країна з гнучкими умовами
- STEM-освіта світового рівня в Україні
- Твоя інтелектуальна власність захищена.
Свобода обирати форму співпраці з ІТ-спеціалістами: золота середина між ФОП та трудовими відносинами
Дія City запроваджує такий правовий режим, у якому буде комфортно працювати усім учасникам ринку. Проект стимулюватиме появу в країні компаній з доходом більше $100 млн. При цьому в кожного учасника ринку буде свобода вибору — режим Дія City чи звичайні умови праці. Участь у Дія City — добровільна.
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков також розповів про переваги, які надає Дія City безпосереднього кожному учаснику ІТ-ринку: компаніям, інвесторам, працівникам та державі: «IT спеціаліст зможе дорожче «продати» свої послуги. З’явиться можливість реалізувати свій стартап в Україні, а не в іншій юрисдикції. Дія City — це свобода вибору. Вступ до Дія City добровільний, якщо компанію не цікавлять умови, створені у проекті, вона може працювати як і раніше. Дія City — це не «замість», це «також».
У рамках спецрежиму Дія City діятимуть такі ставки податків: ПДФО — 5% замість 18%, військовий збір — 1,5%, ЄСВ — 22% від МЗП, податок на виведений капітал — 9% замість податку на прибуток (18%).
Також проект Дія City запроваджує елементи системи загального або ж англійського права. А ще гнучку форму співпраці з ІТ-спеціалістами — GIG-контракти, які гарантуватимуть захист найманих працівників. А це: відпустка, лікарняний, визначена тривалість робочого дня. Фактично айтішники завдяки Дія City отримають фріланс з гарантіями.
Дія City — це драйвер не лише для IT-галузі, а й для всієї української економіки. Одна з основних цілей Мінцифри — збільшити частку українського ІТ-сектору до 10% ВВП (зараз частка становить близько 3,7-4,2%). Зокрема, Дія City забезпечить зростання ІТ-сектору в Україні до 40-50% на рік за рахунок запровадження додаткових стимулів. На сьогодні ця цифра становить 20-30% щороку. Крім того, завдяки Дія City доходи IT-галузі в Україні за 5 років можуть значно збільшитися — з $6 млрд до $16,5 млрд.
Наразі триває активна робота щодо розробки законодавчої бази Дія City. Автори законопроекту №4303 отримали колосальний фідбек від бізнесу. Текст доопрацьованого законопроекту зареєстрований у Верховній Раді. Це компромісний документ, що враховує побажання ІТ-спільноти та кращі положення альтернативних законопроектів.
Під час презентації також виступили представники галузі: Дмитро Швець, CEO Reface, Максим Слободянюк, засновник Nika Tech Family та Олександр Кохановський, засновник Natus Vincere (NAVI), які розповіли про свій досвід, плани та очікування від Дія City. Представники IT-індустрії висловили сподівання, що депутати ВРУ підтримають законопроекти про Дія City.
»
- Запис користувача: Оргвідділ
- Login to post comments