№ 136 від 02.04.2021 "Про затвердження Положення про організаційний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації"

02 квітня 2021 року                                                                             №  136

Про затвердження Положення

про організаційний відділ

апарату Сарненської районної

державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 41, 44 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 “Про затвердження Типового положення про структурний            підрозділ місцевої державної адміністрації”, згідно розпоряджень  голови райдержадміністрації  від 06 січня 2021 року №6-к “Про впорядкування структури апарату Сарненської районної державної адміністрації” та від            22 лютого 2021 року № 77 “Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації”, з метою приведення у відповідність до вимог  чинного законодавства:

1.Затвердити Положення про організаційний відділ апарату Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 вересня 2018 року  № 367 “Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату Сарненської районної державної адміністрації ”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару Пупко.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН

dodatok