№ 142 від 13.04.2021 "Про районний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки"

13 квітня  2021 року                                                                                    № 142

Про районний  план заходів із вшанування подвигу
учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті
Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 112-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29 березня 2021 року № 228 «Про обласний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки», з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві:

1. Затвердити районний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Виконавцям:

забезпечити проведення заходів у межах видатків, передбачених на реалізацію відповідних програм;

інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації  про хід виконання плану заходів щороку до 01 березня.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації інформацію про виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 29 березня 2021 року № 228 «Про обласний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки» подавати управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  щороку до 05 березня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН