№ 153 від 19.04.2021 року "Про затвердження Положення про фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації "

19 квітня 2021 року                                                                               153

Керуючись статтями 5, 6, 11, 39, 47 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постановами Кабінету Міністрів України від               26 вересня 2012 року № 887 “Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, від 20 травня         2013 року № 348 “Про затвердження Типового положення про з питань фінансів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у мм. Києві та Севастополі державної адміністрації”,  від 28 грудня 2020 року    № 1336 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від        18 квітня 2012 року № 606”, відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації від 29 січня 2021 року № 24-к “Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від         06 січня 2021 року № 5 –к”, від 10 лютого 2021 року № 42 “Про передачу функцій у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу”, від 13 квітня 2021 року № 145 “Про передачу повноважень, прав, обов'язків та зобов’язань, державного майна і документів фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації”:

1.       Затвердити Положення про фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2.       Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів.

3.       З моменту державної реєстрації Положення про фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого цим розпорядженням,  визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 18 лютого 2019 року № 64 “Про затвердження Положення про фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації”.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН