№ 154 від 19.04.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 квітня 2017 року № 147 “Про району тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, ....""

19    квітня 2021 року                                                                             № 154

Про внесення змін до розпорядження
голови  райдержадміністрації від
24 квітня 2017 року № 147
Про району
тимчасову комісію з питань погашення
заборгованості із заробітної плати
(грошового забезпечення), пенсій,
стипендій та інших соціальних виплат,
забезпечення реалізації рішень,
спрямованих на підвищення рівня
оплати праці, дотримання  норм
законодавства в частині мінімальної
заробітної плати, легалізації виплати
заробітної плати та зайнятості населення

Керуючись статтями 6, 16, 28, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 лютого 2021 року № 42 “Про передачу функцій у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення, трудової міграції та соціального діалогу” та у зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органах виконавчої влади:

1.       Внести до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 квітня 2017 року № 147 Про району тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання  норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення такі зміни:

1)           затвердити склад районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у новій редакції, що додається.

2.           Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2020 року № 48 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 квітня 2017 року № 147 «Про району тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання  норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”.

3.           Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                  Олександр КОХАН