№ 156 від 21.04.2021 року "Про затвердження плану заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 01 січня 2020 р"

21  квітня 2021 року                                                                             156

Про затвердження плану заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 01 січня 2020 року ), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях Рівненської області

Керуючись статтею 6, пунктом 2 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від         17 березня 2021 року № 254-р «Деякі питання оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг» та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 квітня 2021 року № 297 «Про затвердження плану заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах –адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях Рівненської області»:

1. Затвердити план заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах –адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації, Дубровицькій, Сарненській міським радам та Рокитнівській селищній раді забезпечити виконання плану заходів згідно встановлених термінів.

3. Відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації про хід виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 квітня 2021 року № 297 «Про затвердження плану заходів щодо утворення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження у населених пунктах –адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року), та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях Рівненської області» інформувати департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту обласної державної адміністрації щокварталу до 20 числа останнього місяця, звітного періоду.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН