№ 157 від 21.04.2021 "Про районний план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України"

21 квітня  2021 року                                                                                     157

На виконання Указу Президента України від 21 жовтня 2020 року                         № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від           30 березня 2021 року №236 «Про обласний план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України», враховуючи історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України, з метою гідного відзначення у 2021 році 30-ї річниці цієї визначної події:

1.     Затвердити:

1.1.районний план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України (далі – план заходів) згідно з додатком 1;

1.2. склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України згідно з додатком 2.

2. Виконавцям:

2.1. забезпечити проведення заходів у межах видатків, передбачених на реалізацію відповідних програм;

2.2.інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації  про хід виконання плану заходів до               25 серпня.

3. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації інформувати про виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 30 березня 2021 року № 236 «Про обласний план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України» управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  до 25 серпня 2021 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН