На Сарненщині представили керівника районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Даний підрозділ утворено на Сарненщині внаслідок реорганізації, у зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої.

Участь в офіційному представленні новопризначеного керівника  взяв голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан., голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.

Олександр Кохан у вітальному слові подякував новопризначеному керівнику за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну готовність до боротьби з надзвичайними ситуаціями.

Побажав мудрості у прийнятті важливих рішень, стратегічності у роботі та головне - здоров'я - щоб успішно втілити у життя всі плани та задуми.