№ 200 від 27.05.2021 року "Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації "

27  травня  2021 року                                                                                    200

Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької  районної державної адміністрації

Відповідно до статей 104-107 Цивільного кодексу України, статей 6, 71, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від        16 грудня 2020 року № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від       16 грудня 2020 року №1321, розпорядження голови Дубровицької районної державної адміністрації  від 06 січня 2021 року № 3-к «Про реорганізацію структурних підрозділів Дубровицької  районної державної адміністрації, які мають статус юридичної особи публічного права»:

1. Затвердити передавальний акт основних засобів, матеріальних цінностей, прав, обов’язків та зобов’язань юридичної особи публічного права  відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації до правонаступника  Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 12 березня 2021 року №110 «Про затвердження передавального акту відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації».

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Сарненської райдержадміністрації  відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                    Олександр КОХАН