27 травня   2021 року                                                                                  № 199

Про  внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від 10 грудня

2018 року №580 «Про затвердження

Положення про експертну комісію

Сарненської районної державної адміністрації»

Керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року №1004,  в зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації внести зміни в розпорядження голови райдержадміністрації від 10 грудня 2018 року №580, а саме:

1. Затвердити склад експертної комісії Сарненської районної державної адміністрації згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 07 липня 2020 року №190  «Про  внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 10 грудня 2018 року №580 «Про затвердження Положення про експертну комісію Сарненської районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження голови райдержадміністрації покласти на заступника голови  райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова  адміністрації                                                       Олександр КОХАН

до розпорядження голови

27 травня  2021 року № 199

Склад

експертної комісії Сарненської районної державної адміністрації

Мацигон Любов                                   заступник голови райдержадміністрації,

Олександрівна                                      голова комісії;

Пупко Тамара                                      керівник апарату райдержадмінстрації,

Василівна                                             заступник голови комісії;

Похозей Олександр                            начальник загального відділу

Іванович                                               апарату райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Дорощук Наталія                              головний спеціаліст сектору

Григорівна                                         роботи з персоналом  апарату райдержадміністрації;

Намартович Петро                             завідувач сектору  мобілізаційної

Володимирович                                  роботи апарату райдержадміністрації;

Присяжна Зоя                                    начальник відділу фінансово-господарського

Миколаївна                                        забезпечення апарату райдержадміністрації;

Савчук Руслана                                 начальник відділу з питань правової роботи

Віталіївна                                           апарату райдержадміністрації.

Начальник загального відділу                                   Олександр Похозей

апарату адміністрації