№ 193 від 25.05.2021 року "Про закріплення службових легкових⸰⸰автомобілів райдержадміністрації"

25 травня 2021 року                                                                               № 193

Про закріплення службових легкових⸰⸰автомобілів райдержадміністрації

Відповідно  до статтей 5, 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов  Кабінету  Міністрів України  від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів»,  від 04 червня

2003 року № 848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями»,  з метою раціонального, ефективного використання, належного зберігання та технічного обслуговування службових автомобілів Сарненської районної державної адміністрації:

1.  Закріпити легковий автомобіль марки «Волга» ГАЗ 31029, державний реєстраційний номер ВК 8363 ВС, 1994 року випуску, з правом керування за ЧЕРНЮКОМ Юрієм Володимировичем,  водієм  відділу охорони  здоров’я  управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту районної державної адміністрації.

2. Закріпити легковий автомобіль марки «Волга» ГАЗ - 31105, 2007 року випуску, реєстраційний номер  ВК 1110 АХ, з  правом керування  за ФУРСОВИЧЕМ Петром Володимировичем, водієм відділу фінансово – господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації.

3. Посадова особа, за якою закріплено право керування службового легкового автомобілю районної державної адміністрації,  несе персональну відповідальність за зберігання транспортного засобу, укомплектованість, технічний стан, використання за призначенням.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                             Олександр КОХАН