25 травня 2021 року                                                                                        № 192

Про внесення змін до розпорядження голови
районної державної адміністрації від
22 лютого 2021 року № 77 «Про затвердження
Регламенту Сарненської районної державної адміністрації»

Відповідно до статей 41, 46 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із організаційними змінами в структурі районної державної адміністрації:
1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2021 року № 77 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації» з 26 травня 2021 року, такі зміни:
1.1. викласти абзац 6 пункту 58 Регламенту Сарненської районної державної адміністрації у такій редакції:
«Проєкти розпорядження погоджуються  шляхом   їх   візування   керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, першим заступником, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату   райдержадміністрації, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки , начальником відділу з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки , за необхідності окремими працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. При  цьому  зазначається  посада,  ініціали  і прізвище  особи,  яка  візує  проєкт  розпорядження,  а також дата візування.»;

1.2. викласти абзац 2 пункту 68 Регламенту Сарненської районної державної адміністрації у такій редакції:

«Проєкт розпорядження вважається підготовленим, якщо він відповідає чинному законодавству, погоджений і завізований першим заступником, заступником голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень, керівником апарату райдержадміністрації, головним розробником, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки, начальником відділу з питань запобігання та виявлення корупції і взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації або особою, яка виконує його обов’язки, за необхідності начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації - головним бухгалтером або особою, яка його заміняє, а також керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств і організацій, які є зацікавленими у його виданні.».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Тамару ПУПКО.

Голова адміністрації                                                                 Олександр КОХАН