Цифра дня: територіальні громади Рівненщини отримали 2,6 млрд. грн. податкових платежів

За п’ять місяців 2021 року до місцевих скарбниць Рівненської області надійшло 2 606 млн. грн. податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 477 млн. грн., або плюс 22,4 відсотка. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Найбільше місцеві бюджети отримали від сплати таких платежів: податку на доходи фізичних осіб - 1827,0 млн. грн., єдиного податку -359,8 млн. грн., плати за землю – 195,2 млн. грн., акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції - 55,5 мільйонів гривень.

Керівник податкової служби області зазначив, що свідоме та добросовісне виконання покладених на платників обов’язків зі сплати податків, зборів та платежів, контроль за сплатою яких покладено на органи ДПС, відкриті та прозорі відносини з бізнесом забезпечують фінансування місцевого бюджету та соціальну стабільність області в цілому. Сподіваємось, що така позитивна динаміка збережеться і в подальшому.