Чи можливо на одному мобільному пристрої використовувати декілька програмних РРО?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що програмне забезпечення для програмного РРО може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, проте використовувати один ПРРО можна тільки на одному із пристроїв і тільки одним касиром.

На сьогодні в програмних рішеннях «ПРРО Каса» та «пРРОсто», які надаються Державною податковою службою на безоплатній основі, ще немає можливості одночасно використовувати різними суб’єктами господарювання два окремі ПРРО на одному мобільному пристрої. Таке використання суб’єктами господарювання ПРРО допустиме лише почергово. Для цього необхідно почергово закривати робочу зміну одному суб’єкту господарювання та відкривати робочу зміну іншому.
В такому випадку, суб’єкт господарювання протягом дня в ПРРО може відкрити нову робочу зміну у разі формування фіскального звітного чека (Z-звіту) та закриття попередньої зміни.

Головне управління ДПС у Рівненській області