Також дивіться новини на facebook.com

За використання надр Рівненщини платники області сплатили до казни понад 28,7 млн. гривень рентної плати

 За пять  місяців поточного року платники податків Рівненщини за користування надрами  сплатили до зведеного бюджету 28,7  млн. грн. рентних платежів, що на 5,6 млн. грн., або на 25% перевищує минулорічні надходження за аналогічний період. Із загальної суми до державного бюджету надійшло 19,5 млн. грн.  рентних платежів, до місцевих бюджетів – 9,2 млн. гривень. Про це повідомила Зоя Хоній - заступник начальника  Головного управління ДПС у Рівненській  області.

 

 

Наразі у області зареєстровано 497 підприємств, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють видобуток корисних копалин. Базою оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин є вартість обсягів видобутих корисних копалин (мінеральної сировини), яка окремо обчислюється для кожного виду на базових умовах поставки

 

 

У податковій службі області наголошують, плата за використання  природних багатств області стимулює комплексне, раціональне використання природних ресурсів, а також забезпечує збалансований розподіл коштів, отриманих від плати за природні ресурси, між державним і місцевим бюджетами.