№ 208 від 02.06.2021 року "Про Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року "

02 червня 2021 року                                                                                          № 208

Про Районну соціальну програму

запобігання та протидії домашньому

насильству та насильству за ознакою

статі на період до 2025 року

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 13, пункту 1 статті 17 Закону України  "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", Указу Президента України від 21 вересня 2020 року №398 "Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства", постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року № 145 "Питання Державної соціальної програми запобігння та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року" на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 364 "Про Обласну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року", з метою підвищення ефективності взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадскості, удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів:

1.                Схвалити Районну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року (далі – Програма), згідно додатку.

2.                Управлінню соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку

3.                 Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад територіальних громад:

3.1. Розробити в місячний строк відповідні програми та забезпечити їх затвердження в установленому порядку.

3.2. Забезпечити реалізацію Програми, про що інформувати управлін-ня соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації щопівроку до  05 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4.                Управлінню соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації інформувати про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13 травня 2021 року № 364 "Про обласну соціальну програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року" департамент  розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації щопівроку до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

5.                Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 грудня 2019 року № 1073 "Про план заходів щодо реалізації в Рівненській області Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" на 2020 – 2022 роки".

6.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                                   Олександр КОХАН