№ 207 від 02.06.2021 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.02.2021 № 96 «Про стан військового обліку, бронювання військовозобов’язаних у 2020 році та завдання щодо функціонування системи військового......"

02 червня 2021 року                                                                                         207

«Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.02.2021 № 96 «Про стан військового обліку, бронювання військовозобов’язаних у 2020 році та завдання щодо функціонування системи військового обліку на 2021 рік»

Відповідно до статей 13, 27, 35, 36 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 33, 34, 35, 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, статей 17, 18, 21 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, Постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 12 “Про внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час”, з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку i за дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами i організаціями на період мобілізації та на воєнний час, завчасної підготовки кадрів для заміни військовозобов’язаних, які підлягають призову у разі мобілізації:

1.  Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 лютого 2021 року  № 96, а саме:

2

1.1. Додаток 2 до розпорядження голови райдержадміністрації план перевірки Сарненського, Рокитнівського, Дубровицького районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях Сарненського району у 2021 році викласти в новій редакції згідно з  додатком  1.

1.2. Додаток 3 до розпорядження голови райдержадміністрації план звіряння облікових даних призовників і військовозобов’язаних виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад, підприємств, установ та організацій з обліковими даними  Сарненського, Рокитнівського, Дубровицького районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік відповідно до розташування об’єднаної територіальної громади викласти в новій редакції згідно з додатком 2.

2 Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу МАРИНІНУ.

Голова адміністрації                                                                Олександр КОХАН