№ 216 від 08.06.2021 року "Про запровадження карантинного режиму по амброзії полинолистій на території Сарненського району"

08  червня 2021 року                                                                 № 216

Про запровадження карантинного

режиму   по   амброзії

полинолистій на території

Сарненського району

Керуючись Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року  № 807 «Про утворення та ліквідацію районів», статей 6, 16, 28, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою упорядкування та уточнення меж карантинних зон, відповідно до статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», на підставі подання державного фітосанітарного інспектора Головного управління  Держпродспоживслужби в Рівненській області від     08 червня 2021 року № 03-01-27/242, з метою локалізації та ліквідації виявленого карантинного організму – амброзії полинолистої:

1.                Запровадити з 09 червня 2021 року карантинний режим по амброзії полинолистій (Ambrosia artemisiifolia L.) на території Сарненського району загальною площею 22 га із карантинними зонами згідно з додатком 1.

2.                Затвердити заходи з локалізації та ліквідації вогнищ амброзії полинолистої згідно з додатком 2.

3.                Загальному відділу апарату райдержадміністрації протягом доби з дня  реєстрації цього розпорядження забезпечити його оприлюднення через інтернет-ресурси райдержадміністрації.

4.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Мариніну Л.В.

Голова  адміністрації                                                                Олександр КОХАН