№ 215 від 08.06.2021 року "Про запровадження послуги патронату над дитиною "

08 червня 2021 року                                                                                                         215

Про запровадження послуги

патронату над дитиною

Керуючись статтями 252, 253, 256 Сімейного кодексу України, статтею 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до пунктів 3, 6, 10, 24-26 Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя та пункту 2 Порядку оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя , затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», з метою створення та організації діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї, забезпечення прав і найкращих інтересів дитини, спрямованих на підтримку сім’ї, створення умов для виховання і розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного:

1. Запровадити послугу патронату над дитиною у Сарненському районі Рівненської області.

2. Рекомендувати Немовицькій сільській раді уповноважити фахівця із соціальної роботи, спеціаліста служби у справах дітей або інших суб’єктів соціальної роботи на виконання функцій щодо організації надання послуги патронату над дитиною.

3. Службі у справах дітей Сарненської райдержадміністрації забезпечити підготовку проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації про влаштування дитини/дітей в сім’ю патронатного вихователя за результатами розгляду питання на засіданні комісії з питань захисту прав

2

дитини та підготовку проєкту договору про надання послуги патронату над дитиною.

4.      Управлінню соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації здійснювати призначення та виплату соціальної допомоги на утримання дитини/дітей в сім’ї патронатного вихователя та грошового забезпечення.

5. Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Немовицький центр первинної медико - санітарної допомоги» Немовицької сільської ради забезпечити належні умови для надання дитині/дітям стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги за місцем проживання сім’ї патронатного вихователя.

6. Відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради забезпечити здобуття дитиною/дітьми            дошкільної, загальної середньої освіти, а у разі потреби – забезпечення індивідуального навчання за місцем проживання сім’ї патронатного вихователя

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Любов Мацигон.

Голова адміністрації                                                  Олександр КОХАН